«ДомКом Нікополь» та «Ніко-АРС» обслуговуватимуть місто - Домком Нікополь
19164
post-template-default,single,single-post,postid-19164,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

«ДомКом Нікополь» та «Ніко-АРС» обслуговуватимуть місто

«ДомКом Нікополь» та «Ніко-АРС» обслуговуватимуть місто

У Нікополі презентували дві нові обслуговуючі компанії – «ДомКом Нікополь» та «Ніко-АРС». Саме ці дві компанії обслуговуватимуть місто протягом двох місяців до проведення основного конкурсу. Як вони це робитимуть – розказали на прес-конференції.

В конкурсі на визначення тимчасових обслуговуючих компаній взяли участь  9 претендентів. Чотири фірми були відсіяні на першому ж етапі. Адже критерії відбору жорстокі: компанія повинна мати штат офіційно оформлених працівників, парк техніки, фінансовий ресурс та досвід роботи.

Обслуговуванням будинків за результатами конкурсу тимчасово займуться дві компанії. «Ніко АРС» обслуговуватиме 30% житлового фонду: вулиця Баранульсьска, мікрорайон Трубник, 3-я дільниця і район від Преображенської до Старої частини міста), 70% житлового фонду обслуговуватиме фірма «ДомКом-Нікополь».

А от старі компанії «Комунальник-Нікополь» та «Комфорт» не здають позицій. На деяких будинках можна знайти оголошення про те, що вони продовжують роботу, а ще й пропонують знижки на обслуговування для населення. Таким об’явам радять не довіряти.

Наразі тариф на обслуговування залишається колишнім – на рівні 2008 року. Компанії донесуть до мешканців свої телефони та розрахункові рахунки, на які сплачувати кошти.

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу – в 6.30 и 7.10

Електронний ресурс: NTM.net.ua