Чисто не там, де метуть, а там, де не смітять - Домком Нікополь
19168
post-template-default,single,single-post,postid-19168,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Чисто не там, де метуть, а там, де не смітять

Чисто не там, де метуть, а там, де не смітять

    З настанням весни все більше людей віддають перевагу прогулянкам містом. Та йдучи по алеї чи прогулюючись  у парку важко не помітити сміття, якого там бути не повинно. То ж хто у цьому винен?

 

За прибирання тієї чи іншої території нашого міста відповідає певне приватне чи комунальне підприємство. Так, наприклад, часто можна побачити працівників та техніку «Нікопольводоканалу»за прибиранням парків і доріг центральних вулиць міста, співробітників обслуговуючих компаній, які прибирають алею по проспекту Трубників та інші об’єкти.

Роботи з благоустрою та прибирання Нікополя тривають. Керівником міста Андрієм Фісаком відновлено практику проведення щотижневого «Чистого четверга». Так, за минулий тиждень ТОВ «Куб ЛДФ» з алеї, що за танком було вивезено шість кубів сміття, ще 96 кубів прибрала обслуговуюча компанія «Домком Нікополь», вичистивши всю алею по проспекту Трубників. 30 кубів сміття зі скверу біля медучилища, а також уздовж червоних ліній прибрала обслуговуюча компанія «Ніко-АРС». З міських парків комунальним підприємством «Нікопольводоканал» було вивезено 35 кубів. Ще на 20 кубів сміття стало менше завдяки КП «Нікопольтеплоенерго». Минув лише тиждень, а на вищезазначених ділянках міста вже повно киданого сміття. То ж хто у цьому винен? Влада? Комунальні підприємства? Чи люди, які не цінують чистоту в місті та працю інших?

Щодня молодь і не тільки викидає сміття просто посеред вулиці. Відпочиваючи на алеях люди не вважають за потрібне прибирати після себе. У парках та на зупинках автобусів безліч перевернутих урн. З кожним викинутим папірцем чи недопалком люди перетворюють наше місто на сміттєзвалище, а потім шукають винних у тому, що воно забруднене.

Звичайно, є організації, які не зовсім добросовісно ставляться до прибирання міста. Деякі представники малого та середнього бізнесу не прибирають закріплені за ними території, а іноді і свої власні. Ще однією проблемою є  викидання сміття жителями приватного сектору у сміттєбаки, які знаходяться на території багатоповерхівок або ж взагалі на узбіччя доріг.

Міський очільник Андрій Фісак зазначає: – Нікопольці завжди славились тим, що були добрими господарями на своїй землі. На часі усім нам треба про це згадати, бо мова йде про наше рідне місто. Звичайно, відповідні служби мають якісно виконувати свою роботу щодо прибирання та очищення міста від сміття, але й самим нікопольцям потрібно подбати про покращення санітарно-екологічного стану міста, підтримуючи чистоту на своїх подвір’ях і прилеглих до них територіях.

 

 

 

Електронний ресурс: portal.nikopol.net