Зустріч головного інженера КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» з мешканцями (28.07.2015р.) - Домком Нікополь
19180
post-template-default,single,single-post,postid-19180,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Зустріч головного інженера КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» з мешканцями (28.07.2015р.)

Зустріч головного інженера КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» з мешканцями (28.07.2015р.)

28 липня 2015 року відбулася зустріч мешканців багатоквартирних житлових будинків № 195/1, 189 (3,4), 191, 193, 185 (3) по вул. Шевченка з головним інженером ТОВ «КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» Зінченко Всеволодом Олександровичем.

Тема зустрічі – новий тариф і графіки виконання послуг, проблемні питання, що хвилюють мешканців нашого міста.  

Всеволод Олександрович повідомив мешканців, що всі роботи проводяться відповідно до затверджених графіків виконання робіт, звернув увагу мешканців на те, що послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій нараховуються кожного місяця але мають різну періодичність виконання, також було надано пояснення, що кожна стаття тарифу буде підкріплена грошовими коштами і якщо з якихось суб’єктивних чи об’єктивних причин послуги не будуть надані, отримані кошти будє перерозподілено на інші види робіт, не передбачених тарифом на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Розглядались питання стосовно ремонту шиферних та м’яких покрівель, ремонти внутрішньобудинкових систем водовідведення та систем холодного водопостачання, системи центрального опалення. 

Крім того, було розглянуто питання доцільності створення і функціонування ОСББ. Мешканцям будинку роз’яснено про необхідність визначення форми управління до 1 липня 2016 року і запропоновано укласти договір на обслуговування з нашою компанією на обслуговування житлових будинків в подальшому. 

Питання, що знаходяться в межах компетенції ТОВ «КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» було взято на контроль для подальшого їх вирішення. З інших питань було надіслано листи відповідним службам для розгляду та вирішення проблем.

Дискусія була гострою, але конструктивною. В більшості мешканці результатом зустрічі були задоволені.

Шановні мешканці багатоквартирних будинків, керівництво ТОВ КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» налаштоване і надалі продовжувати зустрічі з вами. Звертайтеся і ми спільно призначимо зручні для вас дати та час зустрічей.

 {gallery}zustrich/27.07.2015{/gallery}