День відкритих дверей роботодавця - Домком Нікополь
19181
post-template-default,single,single-post,postid-19181,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

День відкритих дверей роботодавця

День відкритих дверей роботодавця

За ініціативою Нікопольського міськрайонного центру зайнятості 12 серпня 2015 року проведено День відкритих дверей роботодавця на ТОВ «Керуюча компанія «ДомКом Нікополь», в якому прийняли участь 23 безробітних, представники підприємства, керівництво та фахівці центру зайнятості.

Директор підприємства Андрій Яблоков ознайомив присутніх з діяльністю підприємства. ТОВ «КК «ДомКом Нікополь» – молода і динамічно розвиваюча компанія, основним пріоритетом діяльності якої є надання якісних послуг з утримання будинків та прибудинкових територій. Компанія розпочала свою діяльність у серпні 2014 року. Підприємство обслуговує 372 багатоквартирні будинки загальною площею 730 тис. кв.м та прибудинкову територію загальною площею 808 тис. кв.м.

В компанії працює близько 150 осіб, більшість з них робітничих професій – слюсар-сантехнік, електрогазозварник, електромонтер, покрівельник рулонних покрівель та покрівель із штучних матеріалів, маляр, муляр, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків, робітник з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями; а також конторські службовці – бухгалтер, економіст, інженер, диспетчер.

Завдяки інвестиціям на підприємстві створена потужна виробничо-технічна база зі спеціалізованою комунальною технікою, сучасним обладнанням. Працівники компанії забезпечені спецодягом, засобами малої механізації та інвентарем.

З метою сприяння працевлаштуванню осіб, в тому числі інвалідів та внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, в рамках Дня відкритих дверей був проведений ярмарок вакансій. Інспектор з кадрів ТОВ «КК «ДомКом Нікополь» Оксана Гресько надала вичерпну інформацію щодо наявних вакансій на підприємстві, умов праці, режиму роботи та вимог до претендентів на вакантні посади.

У рамках Дня відкритих дверей заступник директора Нікопольського центру зайнятості Ольга Вінтоняк інформувала учасників стосовно діяльності служби зайнятості, сприяння у працевлаштуванні, у тому числі шляхом професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, а також про умови та можливості отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Декілька осіб з числа безробітних виявили зацікавленість підприємством і можливістю працевлаштування та залишили резюме для підбору роботи на майбутнє.