Нікопольці прибирали місто до Дня Незалежності - Домком Нікополь
19182
post-template-default,single,single-post,postid-19182,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Нікопольці прибирали місто до Дня Незалежності

Нікопольці прибирали місто до Дня Незалежності

15-го серпня Нікополь долучився до всеукраїнського суботника, присвяченого Дню Незалежності України. У прибиранні міста взяли участь працівники виконкому, обслуговуючих компаній, установ, організацій, комунальних та приватних підприємств нашого міста. Деякі політичні партії та громадські організації також долучились до толоки.

Загалом того дня прибирати закріплені території вийшли більше 3 тисяч людей.

Активні роботи по благоустрою міста суботнього ранку тривали у Парку Перемоги, який приводили у належний стан представники виконкому, освітньої галузі, комунальних підприємств та обслуговуючих компаній «ДомКом-Нікополь» і «Ніко-Арс». Завдяки їхнім зусиллям кинуте сміття було прибрано по всій території парку, а також викошено близько 15 гектарів трави.

Зелену зону по проспекту Трубників (від будівлі міської ради до центрального універмагу) облагороджували силами КП «Ритуальна служба». Працівники цього комунального підприємства прибирали сміття, виривали траву, вичищали та білили бордюри. Територію навколо колишнього молокозаводу по вулиці І.Богуна, Гагаріна та Станіславського приводили у належний стан зусиллями КП «Міська ЖТІ» і медичних працівників. Також під час толоки приводили до ладу сквер Корбута, території навколо пам’ятників та деякі дитячі майданчики. Крім цього, за допомогою спеціальної техніки було вивезено стихійні сміттєзвалища по вулиці Херсонській.

Загалом під час суботника було прибрано майже 120 гектарів території міста та викошено 137 тисяч кв. м. трави.

Місцева влада висловлює вдячність всім, хто не залишився байдужим, і долучився до прибирання міста.

  За матеріалами: portal.nikopol.net