Зустріч директора КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» з мешканцями (27.08.2015р.) - Домком Нікополь
19184
post-template-default,single,single-post,postid-19184,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Зустріч директора КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» з мешканцями (27.08.2015р.)

Зустріч директора КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» з мешканцями (27.08.2015р.)

27 серпня 2015 року відбулася зустріч мешканців багатоквартирних житлових будинків № 17 по вул. Миронова та № 134 по вул. Г.Чорнобиля з директором ТОВ «КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» Яблоковим Андрієм Олександровичем. Тема зустрічі – новий тариф і графіки виконання послуг, проблемні питання, що хвилюють мешканців.

Активісти-жителі запитували про розмір оплати за надані послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, про перелік наданих послуг, порушували проблемні питання будинків та ін., отримували на них відповіді та роз’яснення.

Яблоков Андрій Олександрович звернув увагу мешканців на те, що послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій нараховуються кожного місяця але мають різну періодичність виконання. Було повідомлено, що всі роботи проводяться згідно графіків виконання робіт. Директором «КК «Домком Нікополь» було надано пояснення, що кожна стаття тарифу буде підкріплена грошовими коштами і якщо з якихось суб’єктивних чи об’єктивних причин послуги не будуть надані, отримані кошти будуть перекинуті на інші види робіт.

Одні з самих наболівших питань – це ремонти шиферних покрівель, розмір прибудинкової території, а саме ї розміжування, ремонти внутрішньобудинкових систем водовідведення та систем холодного водопостачання.

Питання, що перебувають в межах компетенції ТОВ «КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» було взято на контроль для подальшого їх вирішення.

Дискусія була гострою, але конструктивною. В більшості мешканці результатом зустрічі були задоволені.