Зустріч директора КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» з мешканцями (01.10.2015р.) - Домком Нікополь
19187
post-template-default,single,single-post,postid-19187,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Зустріч директора КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» з мешканцями (01.10.2015р.)

Зустріч директора КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» з мешканцями (01.10.2015р.)

01 жовтня 2015 року відбулася зустріч мешканців багатоквартирного житлового будинку № 45 по вул. Каховська з директором ТОВ «КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» Яблоковим Андрієм Олександровичем за участю представників відділу благоустрою Нікопольської міської ради та керівника ТОВ КУБ «ЛДФ».

Тема зустрічі – проблемні питання, що хвилюють мешканців. Одним із важливих питань стояло питання прибирання прибудинкової території вищезазначеного будинку, оскільки будинок розташований на околиці міста. До наступного часу, мешканці самі займались прибиранням своєї території, так як дану послугу не було включено у перелік тарифу.

Активісти-жителі звернулись до директора Компанії «Домком Нікополь» з проханням визначити прибудинкову територію для прибирання її двірником та здійснення розрахунку даної послуги в тарифі. Також було розглянуто питання з керівником ТОВ «ЛДФ КУБ» щодо місця розташування баків для сміття та графік вивезення ТПВ. З цього питання з мешканцями будинку було досягнуто порозуміння.

Андрій Олександрович нагадав мешканцям, що обов’язками споживача є укладення договору на надання житлово-комунальних послуг як з ТОВ КК «Домком Нікополь» так і з ТОВ КУБ «ЛДФ», підготовлених виконавцями на підставі типового договору. Також були розглянуті питання стосовно поточного ремонту шиферної покрівлі, скління вікон у під’їздах житлового будинку.
Питання, що перебувають в межах компетенції ТОВ «КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» було взято на контроль для подальшого їх вирішення. Всі мешканці результатом зустрічі були задоволені.