Зустріч директора КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» з мешканцями (02.10.2015р.) - Домком Нікополь
19188
post-template-default,single,single-post,postid-19188,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Зустріч директора КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» з мешканцями (02.10.2015р.)

Зустріч директора КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» з мешканцями (02.10.2015р.)

02 жовтня 2015 року відбулася зустріч мешканців багатоквартирних житлових будинків № 29, 35, 31-А 31-Б по вул. Некрасова та № 17-А по вул. Першотравнева з директором ТОВ «КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» Яблоковим Андрієм Олександровичем  за участю депутата Нікопольської міської ради Шило Олегом Ігоровичем.

Тема зустрічі – проблемні питання, що хвилюють мешканців, графіки виконання послуг.

Активісти-жителі запитували про розмір оплати за надані послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, про перелік наданих послуг,  порушували  проблемні питання будинків  та ін., отримували на них відповіді та роз’яснення.

Під час спілкування Андрій Олександрович підвів підсумки виконаних робіт по вищезазначеним будинкам станом на вересень 2015 року, пояснив як ведеться контроль за якістю проведених робіт і наданих послуг мешканцям.

Було повідомлено, що всі роботи проводяться згідно графіків виконання робіт  і при закінченні робіт складаються  акти виконаних робіт, які підписуються мешканцями даного будинку. Мешканцям вищезазначених будинків було представлено акти виконаних робіт по всім роботам проведеним на сьогоднішній день.

Директором «КК «Домком Нікополь» було надано пояснення,  що кожна стаття тарифу буде підкріплена грошовими коштами і якщо з якихось суб’єктивних чи об’єктивних причин  послуги не будуть надані, отримані кошти будуть перекинуті на інші види робіт.

Особливу увагу жильцями було звернено на гострі питання стосовно ремонту м’яких покрівель, ремонти міжпанельних та температурних швів.

Питання, що перебувають в межах компетенції ТОВ «КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» було взято на контроль для подальшого їх вирішення. З інших питань буде надіслано листи відповідним службам для розгляду та вирішення проблем.

Дискусія була гострою, але конструктивною. Мешканці результатом зустрічі були задоволені.