Зустріч директора ТОВ КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» з мешканцями будинку 186 по вул. Шевченка м.Нікополь 26 березня 2016 року - Домком Нікополь
19197
post-template-default,single,single-post,postid-19197,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Зустріч директора ТОВ КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» з мешканцями будинку 186 по вул. Шевченка м.Нікополь 26 березня 2016 року

Зустріч директора ТОВ КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» з мешканцями будинку 186 по вул. Шевченка м.Нікополь 26 березня 2016 року

26 березня 2016 року відбулася зустріч мешканців будинку 186 по вул. Шевченка, з директором ТОВ «КК«ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» Яблоковим Андрієм Олександровичем.

 Жителі будинку висловили питання, яке їх турбує в продовж тривалого часу, що в 2011 році у будинку було створено ОСББ, але вони не можуть самостійно утримувати свій будинок, Андрій Олександрович дав чітке пояснення, що будинок знаходиться у комунальній власності.

Держреестрація ОСББ – це не автоматичне право на самообслуговування.

Підписання акту приймання-передачі, між колишнім балансоутримувачем (КП МЖТІ) та вашим керівником чи управителем є відправною точкою до самостійного управління будинком. Доки цього не відбулося, згідно Законів Украни «Про місцеве самоврядування» та «Про житлово-комунальні послуги» керуючись рішенням Виконкому Нікопольської міської ради від 31.10 2014 №806 «Про визначення виконавця послуг з утримання будинків та прибудинкових територій», Управління житлово-комунального господарства, комунальне підприємство «міська житлово-технічна інспекція» (балансотримач) та керуюча компанія «ДомКом Нікополь» 01.11.2014р уклали договір з надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Житловий будинок розташований за адресою вул.. Шевченка,186 включено до Додатку №1 до договору (перелік будинків), отже єдиним повноважним та виключним виконавцем відповідних послуг у даному випадку є керуюча компанія «ДомКом Нікополь».

Також Андрій Олександрович дав пояснення на питання, які знаходяться в межах компетенції компанії. Мешканцям будинку було запропоновано подальшу співпрацю, незалежно від форми управління будинком для того, щоб разом вирішувати питання, щодо утримання будинку та прибудинкової території.