Зустріч представника ТОВ КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» Павлова Кирила Вікторовича з мешканцями будинку 11 Головко 05.04.2016 року - Домком Нікополь
19199
post-template-default,single,single-post,postid-19199,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Зустріч представника ТОВ КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» Павлова Кирила Вікторовича з мешканцями будинку 11 Головко 05.04.2016 року

Зустріч представника ТОВ КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» Павлова Кирила Вікторовича з мешканцями будинку 11 Головко 05.04.2016 року

05.04.2016 року відбулася зустріч мешканців будинку 11 по вул. Головко, з представником ТОВ «КК«ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» Павловим Кирилом Вікторовичем.

Жителі будинку висловили питання, стосовно 417 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» , який набрав чинності з початку року.

Кирило Вікторович розповів, що так дійсно Закон набрав чинності, але не допрацьовані декілька нормативно-правових актів. Також роз’яснив, що цим Законом, мешканцям надано право, але не обов’язок, самим визначати форму правління своїм будинком, прийнявши спільне рішення. До прийняття 417 Закону України було дві форми правління.

ОСББ як юридична особа

Підприємства по утриманню будинків, споруд та прибудинкових територій, які визначені органами місцевого самоврядування на конкурсних (основах, засадах) або рішенням сесії.

― З прийняттям 417 Закону України з’явилась третя форма управління багатоквартирним будинком мешканцями, без створення юридичної особи, прийнявши спільне рішення, самостійно керувати будинком або найняти управителя.

Також зазначив, що термін вибору самоорганізації мешканців подовжено до кінця року. Для тих хто не встигне або не зможе визначитись із формою правління, “калапсу” не буде, їх ніхто не залише покинутими. У міст,і як і раніше буде проведено конкурс серед підприємств по утриманню будинків, споруд та прибудинкових територій, на якому буде визначено підрядника на виконання комунальних послуг.

Також Кирило Вікторович дав пояснення на питання, які знаходяться в межах компетенції компанії.

Дискусія була активною та конструктивною.

Мешканцям будинку було запропоновано подальшу співпрацю, незалежно від форми управління будинком для того, щоб разом вирішувати питання, щодо утримання будинку та прибудинкової території Мешканці були задоволені зустріччю, та погодились с пропозиціею.