Зустріч мешканців будинку 8 по вул. Мініна із представником ТОВ «КК«ДОМКОМ НІКОПОЛЬ Павловим Кирилом Вікторовичем - Домком Нікополь
19208
post-template-default,single,single-post,postid-19208,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Зустріч мешканців будинку 8 по вул. Мініна із представником ТОВ «КК«ДОМКОМ НІКОПОЛЬ Павловим Кирилом Вікторовичем

Зустріч мешканців будинку 8 по вул. Мініна із представником ТОВ «КК«ДОМКОМ НІКОПОЛЬ Павловим Кирилом Вікторовичем

23  жовтня 2016 року відбулася зустріч мешканців будинку 8 вул. Мініна із представником  ТОВ «КК«ДОМКОМ НІКОПОЛЬ Павловим Кирилом Вікторовичем.

Мешканцям багатоквартирних будинків було надано звіт виконаних робіт за період обслуговування компанією та графік виконання робіт у найближчій час, також темою зустрічі були проблемні питання, а саме:

  • Обрізка дерев;
  • Ремонт покрівлі над квартирою 66;
  • Заміна замку на дверях електрощитової;
  • Перелік, графік та періодичність виконання послуг.

Також на зустрічі були розглянуті зміни в законодавстві в сфері житлово-комунальному господарстві.

Кирило Вікторович розповів, що з початку року набрав чинності Закон України № 417 «про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», та розроблені усі необхідні нормативно-правові акти для створення органу самоорганізації без реєстрації юридичної особи. Також роз’яснив, що цим Законом, мешканцям надано право, а не обов’язок, самим визначати форму правління своїм будинком, прийнявши спільне рішення.

Також Кирило Вікторович дав пояснення на питання, які знаходяться в межах компетенції компанії.

Дискусія була активною та конструктивною. Мешканцям будинку було запропоновано подальшу співпрацю, незалежно від форми управління будинком для того, щоб разом вирішувати питання, щодо утримання будинку та прибудинкової території.

Питання, що перебувають в межах компетенції ТОВ «КК «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» було взято на контроль для подальшого їх вирішення. Мешканці результатом зустрічі були задоволені.